ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - מה כבוד הרב חושב על חתונה בין עדות שונות?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
מה כבוד הרב חושב על חתונה בין עדות שונות?

שאלה:

מאת ניר:
שלום כבוד הרב, ראשית רציתי לאחל לך רפואה שלמה ותודה על הזמן היקר שאתה מקדיש לנו. מה כבוד הרב חושב על חתונה בין עדות שונות? אני בחור ספרדי והבחורה ממוצא אתיופי. תודה כבוד הרב.

השאלה הופנתה דרך מערכת 'ברסלב סיטי' ללשכת כ"ק מוהרא"ש שליט"א, הצדיק מיבנאל, אשר השיב במכתב נפלא.

תשובה:

בעזה"י יום ג' לסדר נשא ח' סיון ה'תשע"ב

שלום וברכה אל ניר נ"י

לנכון קבלתי את מכתבך.

תשואת חן לך על התפילות שאתה מתפלל על רפואתי והחלמתי המהירה, יעזור הקדוש ברוך הוא שכל התפלות שלך יתקבלו לרחמים ולרצון לפני אדון כל.

בענין שידוכים וכו', אם יש הסכמה בין הבחור להבחורה ויש משיכה ביניהם וכו', והבנה הדדית וכו', ואם ההורים לא מתנגדים וכו', מה טוב ומה נעים לגמור את זה מה שיותר מהר, ואשרי מי שבורח מגזענות שזה הקללה הכי גדולה.

הקדוש ברוך הוא השומע תפילות ישראל ישמע בתפילתי שאני מבקש ומתפלל בעדך תמיד שיהיה לך הצלחה מרובה ובכל אשר תפנה תשכיל ותצליח.

המאחל לך ברכה והצלחה מן השמים
 

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup