חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
שו"ת ברסלב עכשיו בספר דיגיטלי!
 

ספר אלקטרוני (או ספר דיגיטלי: באנגלית electronic book או בקיצור -
e-book או eBook) הוא ספר המוגש לקורא בצורה דיגיטלית, כקובץ הנקרא במחשב או בקורא ספרים אלקטרוני - מכשיר שנועד במיוחד לקריאת ספרים כאלה. אמצעים נוספים להצגתו של ספר אלקטרוני הם מחשב לוח וטלפון חכם.

כ"ח אלול תשע"ז, 19/09/2017 | 14:30שו"ת ברסלב הוא פרוייקט יחודי של אתר 'ברסלב סיטי' בו ניתנה לגולשים במה להעלות את ספקותיהם ושאלותיהם בחסידות ברסלב ובהשקפה כללית. במסגרת הפרוייקט שהיה פעיל במשך כ-3 שנים העבירה מערכת 'ברסלב סיטי' את שאלות הגולשים ללשכת הצדיק מיבנאל כבוד קדושת מוהרא"ש זי"ע, אשר השיב לשאלות באופן אישי.

פרוייקט שאלות ותשובות בחסידות ברסלב נותן מענה לכל הספקות של מתקרבים חדשים לדרכה של חסידות ברסלב, וכן לתלמידים ותיקים אשר מעוניינים לדעת את דעת הצדיק בנושאים שונים.

ועכשיו לשמחתנו הרבה לכבוד ראש השנה תשע"ח הבא עלינו לטובה לאחר כמה שנים שהשאלות הודפסו ב42 כרכים בכמה וכמה מהדורות במאות אלפי עותקים והופצו בכל העולם כולו, הגיע הזמן עם התפתחות הטכנולוגיה להעביר את הספרים לספרים דיגטליים המאפשרים קריאה נוחה ומהירה עם חיפוש על המקום בכל שאלה שהקורא חפץ בה ומעוניין בה בלי הרבה סיבוכים וללא חיבור קבוע לאינטרנט, הספרים מותאמים לכל מכשיר דיגיטלי כגון אייפד, טאבלט, מחשב, קורא ספרים דיגיטלי, טלפונים חכמים גם המאושרים והחסומים.


איך לקרוא ספר דיגיטלי

מכשירי אנדרואיד: 

הורידו בחנות האפליקציות של גוגל פליי אפליקצייה חינמית התומכת בעברית כגון אפליקציית הקריאה של אינדיבוק או אחרת למכשיר שלכם.

מכשירי אפל:

במכשירים מחברת אפל כבר מותקנת אפליקציית הקריאה אייבוקס. אז אין צורך להתקין.

מחשב:
 
בעזרת אפליקציית התוסף של כרום redium ניתן לקרוא ספר דיגיטלי בפורמט epub במחשב.
כל מה שצריך לעשות הוא להוריד את האפליקציה באתר גוגל כרום.
כמו כן יש מגוון תוכנות חינמיות להורדה ישירה למחשב ללא צורך בחיבור קבוע לאינטרנט כגון תוכנת calibre וכדומה. 
 

 

אחרי שיש לכם את האפלקצייה או התוכנה  

א. הורידו את קובץ ה EPUB למכשיר שלכם ושמרו אותו.

ב. פתחו את התוכנה או האפלקצייה הוסיפו את הקובץ ותהנו.

ג. בספר עצמו תמצאו תוכן עניינים עם כל השאלות, לחיצה על השאלה תיקח אתכם מיד לתשובה. כדי לבצע חיפוש בספר לנושא או מילה מסויימת תוכלו לעשות את זה בתוכן העניינים של השאלות ולהגיע לכל שאלה בנושא שחיפשתם. חיפוש בספר עצמו יכול להוות קצת בעיה בגלל שהספר הינו מנוקד ורוב התוכנות לא תומכות בחיפוש עם ניקוד, אך גם לזה יש פתרון, פשוט העתיקו את המילה או הנושא שרציתם לחפש מתוך תוכן העניינים או הספר עצמו עם הניקוד והדביקו בחיפוש והבעיה תפתר. פשוט העתק הדבק. (בתוך העניינים אין את הבעיה של הניקוד).


בכל תוכנה או אפלקצייה אופן השימוש והחיפוש קצת שונה, אז קצת סבלנות שווה את זה לאלו שלא מכירים את אופן השימוש. (בקרוב נשתדל להעלות סרטון הדרכה). 

ולא זה לא כזה מסובך זה דווקא קל.

בהצלחה ותהנו.

לכל שאלה או הדרכה אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל ‫info@breslevcity.co.il‬ או בטלפון 04-6150723 - מערכת אתר ברסלב סיטי.

כמו כן הספרים הינם מופצים ללא עלות לכלל הציבור ואין על זה כל ה'זכויות שמורות' בתנאי שלא משנים אפילו אות אחת מהספר.

בקרוב יהיה ניתן להשיג את הספרים גם ברוב החנויות הדיגטליות.

כרגע תוכלו להוריד את החמישה כרכים הראשונים בסדרה.

תודתינו נתונה לעמותת 'ישמח צדיק' והגב' אילנה לאסרי שעזרו להוציא מכח אל הפועל את הפרוייקט הזה. 

 


הספרים להורדה:


חלא א' חלק ב' חלק ג' חלק ד' חלק ה'

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup