ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חדש בדפוס: "תפילות מוהרא"ש"
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חדש בדפוס: "תפילות מוהרא"ש"

העבודה החלה עוד בחייו של מוהרא"ש בעקבות המכתב בשות ברסלב כרך י"ג האם אפשר ללקט ולהדפיס את כל התפילות של מוהרא"ש מספריו הקדושים ובסוף ברגעים אלו ממש מודפסים הכרכים ויהיו מוכנים להילולא אם ירצה השם

ח' בשבט תשע"ח, 24/01/2018 | 16:20"תפילות מוהרא"ש"

 

לאחר כ 4 שנים של עבודה סוף סוף אפשר לברך על המוגמר! 

מעל אלף תפילות של מוהרא"ש הקדוש מספריו הקדושים שראו אור עד עתה לוקטו לשני כרכים המלאים מכל טוב.

התפילות סודרו מחדש לפי סדר נושאים כפי בקשתו של מוהרא"ש כל התפילות באותיות גדולות מאירות עיניים מנוקדות ועל כל תפילה ישנו מראה מקום מדוייק מהיכן היא לקוחה. 

התפילות ממוספרות בשני סוגי מספור (כמובן במספור המורכב מאותיות) מספור אחד הינו לפי האלף ב' כפי מיקומה בנושא עצמו ומספור שני כללי כדי למנות את מספר התפילות שמספרן עולה על אלף.
 
הפרוייקט כולו בהנחיית הרה"ח יצחק לעזער שליט"א תלמידו של מוהרא"ש, ובעזרתו הגדולה והמרובה ממש במסירות נפש של הרב הגדול ראש היכל הקודש בני ברק הרב אברהם שושן. 

העבודה החלה עוד בחייו של מוהרא"ש בעקבות המכתב בשות ברסלב כרך י"ג האם אפשר ללקט ולהדפיס את כל התפילות של מוהרא"ש מספריו הקדושים ובסוף ברגעים אלו ממש מודפסים הכרכים ויהיו מוכנים להילולא אם ירצה השם ובתקווה גם אולי לכנס של היכלות הקודש.

"אני חוזר ומדגיש שכל מי שרוצה להדפיס איזה ספר ממה שזיכני הקדוש ברוך הוא לחדש בדברי רביז"ל הרשות בידו כי אין על זה שום "כל הזכויות שמורות" יהיה מי שיהיה, העיקר לא לשנות כלום כי הכל נכתב בישועת השם".

בענין התפילות יכולים לסדר על פי סדר ענינים כגון זיווג, הולדה בנקל, אמונה, שמחה, שלום בית וכו'." (שות ברסלב)


עורך הספר: רז אריאל 0533111711

 

 

» הילולת מוהרא"ש

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:מוהרא"ש בצוואה מצמררת: "אני
מדבר עכשיו מהשמים, מלמעלה"

חדש: ספרים מצויירים
על מוהרא"ש הקדוש

ונהר יוצא מעדן 2 כרכים 
ספריו החדשים של ר' דן כהן


0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup