ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - תלמידי הישיבה בוויליאמסבורג ערכו שבת התאחדות
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
תלמידי הישיבה בוויליאמסבורג ערכו שבת התאחדות
  
ראש הישיבה שליט"א בהבדלה

תלמידי הישיבה בוויליאמסבורג ערכו שבת התוועדות והתאחדות בראשות ראש הישיבה הרה"ג ר' יואל ראטה שליט"א בבית מלון בהרי הקעטסקילס בניו יורק • במוצאי שבת קודש התאספו למלווה מלכה עם דברי חיזוק וריקודים

כ"ט שבט תשע"ב, 22/02/2012


השבת נועם הנשמות: תלמידי ישיבת "היכל הקודש - תפארת התורה" בוויליאמסבורג ערכו שבת התוועדות והתאחדות בראשות ראש הישיבה הרה"ג ר' יואל ראטה שליט"א. השבת נערכה בפרשת יתרו, בה מקבלים את התורה, במלון "ראלי האטעל" בהרי הקעטסקילס בניו יורק.

במוצאי שבת קודש התאספו בחורי הישיבה למלווה מלכה יחד עם ראש הישיבה שליט"א אשר דיבר דיבורי התחזקות על פי עצותיו של כ"ק מוהרא"ש שליט"א שהם עצותיו של רבנו ז"ל.

ראש הישיבה הביע את הנס הגדול שנתהווה במשך הארבע שנים האחרונות מאז פתיחת הישיבה הקדושה, "בשבת התוועדות הראשונה היו רק מספר מצומצם של בחורים וכעת ארבעה שנים לאחר מכן שובתים באותו מלון ויש כבר ישיבה שקנתה שם טוב בכל העולם ויש כבר אברכים רבים שלמדו בישיבה וזכו להקים בית בישראל, ואף שכולם אמרו פה אחד שאין תקווה לישיבתינו הקדושה ושירד מטה מטה, אף על פי כן זכינו להתפתח עם כל כך הרבה בחורים מבקשי השם, והיום אין צריכין רק לראות בעיניים את מה שנתהווה בזכות האמונת חכמים החזקה של כל העוסקים במלאכה".

לאחר הדרשה רקדו הבחורים בשמחה עצומה במשך שעות ארוכות.

בהבדלה מוצאי שבת קודש
במלווה מלכה
ראש הישיבה הרה"ג ר' יואל ראטה שליט"א נושא דברים במלווה מלכה
בריקודים במלווה מלכה
עוד בנושא זה:

מוהרא"ש בדרשה בוויליאמסבורג:
"חבל שלא היה ישיבה כזו קודם"
ביקור מוהרא"ש בקעמפ ברסלב
קיץ תש"ע
חתן סיפר למוהרא"ש: "היום זכיתי
לסיים שבעים פעמים משניות"

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup