ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - הרופאים אומרים שלעובר שלנו יש מום בכליות. איך אני יכול להרגיע את אשתי המודאגת?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
הרופאים אומרים שלעובר שלנו יש מום בכליות. איך אני יכול להרגיע את אשתי המודאגת?

שאלה:

מאת רנאל:
לכבוד הצדיק שלום.
אני ואשתי זכינו ברוך ה' ואשתי נקלטה להיריון. היא בחודשים מתקדמים לפני הלידה, והרופאים אמרו שיש לעובר חולי בכליות. אשתי מודאגת מאוד מהעניין, אבל אני בוטח בה' ויודע שהכל זה ממנו יתברך. מה עליי לעשות כדי שאשתי לא תהיה מודאגת? קשה לי לראות אותה בכזה מצב... אשמח לקבל את עצתך.

תשובה:

בעזה"י יום א' לסדר בא ה' שבט ה'תשע"ה

שלום וברכה אל רנאל נ"י

לנכון קבלתי את מכתבך.

תראו אתה ואשתך להתחזק להיות בשמחה עצומה ולהרגיל את עצמכם לבקש את הקדוש ברוך הוא בכל יום שהעובר יהיה בריא ושלם בכל איבריו ובכל גידיו ובכל טיפי דמיו, ולא צריכים להתבלבל בשום פנים ואופן, כי לא פעם אחת הרופאים עשו טעות חמורה, ואני מבטיח לכם שהכל יסתדר על הצד הכי טוב ואין מה לדאוג כלל, רק לבקש בכל יום ממנו יתברך, כי מה שתפילה פועלת שום דבר בעולם לא פועל.

תראו להתחזק יחד ולעשות כל מיני פעולות שבעולם שיהיו ביניכם אהבה והבנה הדדית, ותכבדו ותחזקו אחד את השני, ותראו שהכל יתהפך לטובה, אתם לא צריכים לדאוג כלל.

היה טוב מאוד אם אתם יכולים לבדוק את המזוזות בתוך ביתכם, וכן לבדוק את התפילין שלך, ולהניח בכל יום תפילין, והקדוש ברוך הוא יעזור שתבשרו לי בשורות משמחות.

המאחל לך ברכה והצלחה מן השמים
 

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup