ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - אני בקשר עם מישהי כבר זמן רב ולא יודע אם להמשיך בקשר או לא
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
אני בקשר עם מישהי כבר זמן רב ולא יודע אם להמשיך בקשר או לא

שאלה:

מאת ברק:
שלום לצדיק ורפואה שלמה מן השמים לצדיק ולרבנית, אמן.
אני בקשר עם מישהי מזה זמן רב, אמנם אנחנו לא מסתדרים וגם הולכים בדרכים שונות, אבל אנחנו אוהבים ולא מצליחים לסיים את זה. לאחרונה אני מתחזק ברוך ה', והיא גם רוצה להתחזק אבל לא באותה רמת התחזקות כגון חצאית וכיסוי ראש וכו'.
מה לעשות: האם בכל זאת להמשיך את הקשר או לסיים אותו לחלוטין למרות שאנחנו מנסים הרבה מאוד זמן לסיים את הקשר ולא מצליחים? תודה ורפואה שלמה לרב ולרבנית ותודה על הכל, ברק.

תשובה:

בעזה"י יום א' לסדר בא ה' שבט ה'תשע"ה

שלום וברכה אל ברק נ"י

לנכון קבלתי את מכתבך.

אתה צריך לדעת שרווק ורווקה שמסתובבים זמן רב זה לא מביא טוב וכו', כי בקלות יכולים להיכשל בעבירות חמורות וכו', ולכן צריכים להחליט לכאן או לכאן וכו', ולא סתם להסתובב וכו', שזה יביא אחר כך למצבים לא נעימים וכו', ובפרט כשהרגשות מתחילים לעבוד אחד על השני אז קשה להתנתק מזה.

ולכן אתם צריכים להחליט - אם יש ביניכם הבנה הדדית ומשיכה אזי תגמרו את זה בכי טוב ותבנו בית נאמן בישראל, ותהיו הכי מאושרים, ועליכם לדעת שכל אלו שהם חכמולוגים ולא יכולים להחליט ביניהם וכו', הם גומרים אחר כך במצב מאוד מאוד לא נעים, ולכן אני שואל את שניכם למה אתם צריכים את זה? אם יש ביניכם משיכה תגמרו את זה בכי טוב, ונשמע ונתבשר בשורות משמחות.

המאחל לך ברכה והצלחה מן השמים
 

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup