ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חברה שלי מורידה לי את הביטחון העצמי. האם לנתק איתה את הקשר?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חברה שלי מורידה לי את הביטחון העצמי. האם לנתק איתה את הקשר?

שאלה:

מאת שרית:
שלום כבוד הרב.
יש לי חברה שבכל פעם שאני מדברת איתה אני מרגישה שהיא מזלזלת בי, ואחרי שאנחנו מסיימות לדבר אני מרגישה חוסר ביטחון. מצד אחד היא מורידה לי את הביטחון העצמי אבל מצד שני אני לא רוצה לנתק איתה את הקשר כי אני לא רוצה להעליב אותה. מה לעשות? תודה.

תשובה:

בעזה"י יום ד' לסדר בא ראש חודש שבט ה'תשע"ה

שלום רב אל שרית תחי'

לנכון קבלתי את מכתבך.

אדם צריך תמיד להסתכל על עצמו וכו', ואם יש מי שמוריד לו את הביטחון העצמי וכו' או שמעליב אותו וכו' או שרודף אותו וכו', אזי צריך להתרחק ממנו לגמרי, מספיק צרות ויסורים יש לכל אחד ואחד ולא צריך שיוסיפו לו צרות על גבי צרות וכו'.

ולכן תסתכלי רק על עצמך, אם החברה מורידה לך את הביטחון העצמי מה את צריכה חברה כזו? תראי למצוא חברה יותר טובה, וזה פשוט, אדם צריך תמיד לחפש אחר חבר שמחזק ומעודד ומשמח אותו, ולא מי ששובר אותו וכו'.

המאחל לך חודש מבורך
 

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup