ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - אנחנו נשואים שלוש שנים אך עדיין לא נפקדתי. איך מתגברים על הייאוש?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
אנחנו נשואים שלוש שנים אך עדיין לא נפקדתי. איך מתגברים על הייאוש?

שאלה:

מאת דינה:
שלום כבוד הרב שליט''א.
אני נשואה כבר שלוש שנים וקצת, עדיין לא נפקדתי ומאוד קשה לי עם זה. אני משתדלת ומנסה להתחזק, לפעמים אני מצליחה, אך ברוב הפעמים אני נופלת ובוכה מרוב צער וקושי. אני מנסה בכל הכוח לא לדחוק את השעה אך לפעמים נשברת...
בבקשה כבוד הרב, האם תוכל לתת לי עידוד וחיזוק איך לא להתייאש ואיך לא ליפול מהמצב הזה? ומה עלינו לעשות כדי להיפקד? בבקשה כבוד הרב... תודה רבה.

תשובה:

בעזה"י יום ד' לסדר בא ראש חודש שבט ה'תשע"ה

שלום רב אל דינה תחי'

לנכון קבלתי את מכתבך.

אל תדאגי, הקדוש ברוך הוא יעזור לך עוד עם ילדים חמודים, רק תראי שבעלך יבדוק את המזוזות בבית וכן יבדוק את התפילין שלו, ותשמרו שבת בכל ההידורים, ותשמחו מאוד מאוד בשבת, ותראי להדליק לכבוד שבת שני נרות של שמן זית, ולהוסיף ארבעה נרות של חלב, ולא להוסיף על זה ולא לפחות מזה, ותראי שהקדוש ברוך הוא יעזור שתצליחי בעזרתו יתברך להביא ילדים חיים וקיימים.

העיקר הוא תפילה, כי מה שתפילה פועלת שום דבר בעולם לא פועל, ולכן את ובעלך תמשיכו להתפלל ותלכו אל קברי צדיקים לבקש ממנו יתברך, כי כך אמר רביז"ל (ספר המדות אות צדיק סימן קע"ג) על ידי השתטחות על קברי הצדיקים הקדוש ברוך הוא עושה לו טובות אף על פי שאינו ראוי לכך; וכן תקפידי מאוד על כיבוד אב ואם, כי כך אמר רביז"ל (ספר המדות אות בנים סימן ק"ח) על ידי כיבוד אב תזכה לבנים זכרים.

הקדוש ברוך הוא יעזור שתבשרי לי בשורות משמחות.

המאחל לך חודש מבורך
 

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup