ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - האם יש תפילות או הנהגות מיוחדות לתקופת ההיריון ולזמן הלידה?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
האם יש תפילות או הנהגות מיוחדות לתקופת ההיריון ולזמן הלידה?

שאלה:

מאת דוד:
לכבוד קדושת האדמו"ר מוהרא"ש שליט"א.
בשעה טובה אשתי נכנסת לחודש התשיעי, והייתי רוצה לקבל הנהגה עבורי וגם תפילה עבורה כדי שהיא תוכל להתפלל כשיגיע הרגע שלה ללדת.
ואם אפשר, אשמח לדעת איך לחזק אותה ולשמח אותה ברגעים של הלידה. שתזכו לאריכות ימים ושנים מתוך בריאות ונחת, תודה רבה.

תשובה:

בעזה"י יום ו' עש"ק לסדר וארא כ"ה טבת ה'תשע"ה

שלום וברכה אל דוד נ"י

לנכון קבלתי את מכתבך.

הקדוש ברוך הוא יעזור שאשתך תעבור את הלידה בקלות מאוד מאוד, ופה אני שולח לה תפילה לומר בכל יום ואפילו כמה פעמים ביום עד הלידה:

ריבונו של עולם! חוס וחמול עליי ותקל מעליי את צער העיבור והלידה, ותהיה עמי בעת הלידה, ויצא הוולד לאויר העולם ברגע קטן בקלות בלי שום נזק לא לי ולא לוולד, ויהיה נולד בשעה טובה ומוצלחת ובמזל טוב לחיים טובים ולשלום ולבריאות לחן ולחסד, ואני ובעלי נגדלהו לעבודתך ולתורתך הקדושה, ונאמין בך תמיד אשר אתה נמצא ואין בלעדיך נמצא, ואתה משגיח עלינו בהשגחה פרטי פרטית, ותשמור אותי ואת העובר שלא אהיה אני והעובר ניזוקים לא בגוף, ולא באיברים, ולא בעורקים, ולא בגידים, ולא בעור ובשר, ולא בשאר בנין האדם, לא בתוך חלל הגוף, ולא חוץ לחלל הגוף. ותחזק את כוחי ורוחי ועצמותי, כמו שנאמר רפאות תהי לשריך ושיקוי לעצמותיך, כי לך יהוה הוחלתי אתה תענה יהוה אלהי, ואני ביהוה אעלוזה אגילה באלהי ישעי, רצה יהוה להצילני יהוה אלהי לעזרתי חושה, ואזכה לילד בקלות מאוד בלי שום פחד וכאב וצער כלל, ואזכה להיכלל בך מעתה ועד עולם, אמן סלה.

העיקר תראה לחזק ולעודד ולשמח את אשתך, כי יולדת צריכה המון המון חיזוק, ואשרי הבעל שיש לו שכל שמחזק ומעודד את אשתו בעת הלידה, שאז היא צריכה המון המון חיזוק.

הקדוש ברוך הוא יעזור שתבשר לי בשורות משמחות בקרוב מאוד.

המאחל לך שבת שלום
 

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup