ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - בני הכיר בחורה לא טובה, ואני מפחדת שהיא תקלקל אותו לגמרי
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
בני הכיר בחורה לא טובה, ואני מפחדת שהיא תקלקל אותו לגמרי

שאלה:

מאת יפעת:
בני יחידי הכיר בחורה שרוצה לצאת איתו. היא כבר יצאה עם כמה וכמה חברים אחרים, והיא בחורה שרגילה בהוללות במועדונים ובחילול שבת רחמנא לצלן. וגם יש לה שורשים של גויים, כי בעלה של סבתא שלה היה גוי. אבקש מהצדיק הנחיה מה לעשות הבן שלי וכיצד למנוע אותו מזה? ושהרב יברך אותו שיזכה לקבוע עיתים לתורה ולהיפגש עם אנשים יראי שמיים בעלי מידות טובות ושיזכה לזיווג עם אישה יראת שמיים מבית טוב. בתודה מראש.

השאלה הופנתה דרך מערכת 'ברסלב סיטי' ללשכת כ"ק מוהרא"ש שליט"א, הצדיק מיבנאל, אשר השיב במכתב נפלא.

תשובה:

בעזה"י יום ד' לסדר חוקת ז' תמוז ה'תשע"ב

שלום רב אל יפעת תחי' 

לנכון קבלתי את מכתבך.

את צריכה להסביר לבן שלך שבחורה שמסתובבת עם כל כך הרבה חברים וכו', זה בעצמו כבר גועל נפש, וכדאי להתרחק מבחורה כזו, כי מגיע לו הרבה יותר טוב מבחורה כזאת, אני חושב שבדרך הסברה זו הוא יבין, כי לצערינו הרב הנוער לא קולטים מה לפניהם, והם הולכים בעיוורון עינים וכו', ברגש יותר משכל הבריא.

הקדוש ברוך הוא יעזור לך שתירווי רוב נחת דקדושה מהבן יחיד הזה, העיקר תתפללי עליו, כי תפלת האמא על בנה מאד מקובלת בשמים.


המאחל לך ברכה והצלחה מן השמים
 

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup