ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - אני ואחותי עדיין לא מצאנו את הזיווג. מה הרב ממליץ לעשות?
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
אני ואחותי עדיין לא מצאנו את הזיווג. מה הרב ממליץ לעשות?

שאלה:

מאת טליה וענת:
כבוד הרב שלום. שמי טליה ואני בת 39 רווקה ואחותי ענת בת 35 גם כן רווקה אנחנו פשוט לא מצליחות למצוא את זיווגנו. רציתי לדעת מה הרב ממליץ לעשות? והאם נסיעה לקברו של רבינו לאומן יעזור?

השאלה הופנתה דרך מערכת 'ברסלב סיטי' ללשכת כ"ק מוהרא"ש שליט"א, הצדיק מיבנאל, אשר השיב במכתב נפלא.

תשובה:

בעזה"י יום ג' לסדר תרומה כ"ח שבט ה'תשע"ב

שלום רב אל טליה וענת שיחיו

לנכון קבלתי את מכתבכן.

רביז"ל אמר (ליקוטי מוהר"ן חלק ב' סימן פ"ט) שהצדיק הוא השדכן, ולכן צריכים לבוא אל הצדיק ולשמוע תורה מפיו וכו'.

סיבות עיכוב כל השידוכים זה בדרך כלל מפני שנעשים הרווקים או הרווקות בררנים, וזה עיכוב גדול של שידוכים וכו', כי הרגע שרוצים לבנות בית נאמן בישראל ולעשות בבית משכן לשכינת עוזו יתברך, אזי הקדוש ברוך הוא מזמין בקלות את הזיווג הנכון והמתאים וכו', אבל אם מחפשים יופי כבוד כסף חכמה וכו' וכו', אזי גם הצד השני מחפש את אותם דברים, וכמובן שלא מוצאים את זה וכו', כי כל אחד ואחת חושבים שהם הכי יפים והכי חכמים וכו' וכו', ולא רוצים לוותר על שום דבר וכו', ולכן זה מה שמעכב את הזיווג הנכון.

ועל כן עיקר העצה לבוא אל הצדיק ולשמוע תורה מפיו איך שהוא מברר לנו את המדמה וכו', ומכניס בנו שכל וכו', כדי שנוכל לוותר על הרבה דברים, וכך בקלות יכולים למצוא אחד את השני.

אם יש לכן אפשרות לנסוע אל ציון רביז"ל בעיר אומן שהוא הצדיק האמת, מה טוב ומה נעים, כי הוא השדכן האמיתי שמשדך את כל השידוכים.

יש קונטרס "מציאת הזיווג", ששם נמצא עצות יקרות ותפלות נפלאות עבור מציאת הזיווג, ומי שאומר את התפלות המובאות שם במשך ארבעים יום, ימצא את בן או בת זוגו, וכמובן שצריך להיות עם לב אמת לב נכון, ומה טוב ומה נעים להוריד גם כמה דמעות להקדוש ברוך הוא, ואז בוודאי תזכו למצוא את זיווגתכן.

הקדוש ברוך הוא השומע תפילות ישראל ישמע בתפילתי שאני מבקש ומתפלל בעדכן תמיד שיהיה לכן הצלחה מרובה ובכל אשר תפנו תשכילו ותצליחו.

המאחל לכן ברכה והצלחה מן השמים

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מלאו בטופס 'צור קשר' את השאלה שלכם. מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

לשו"ת המלא: שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup