ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
שו"ת ברסלב - שאלות ותשובות בחסידות ברסלב

שו"ת ברסלב הינו פרוייקט יחודי של אתר 'ברסלב סיטי' בו ניתנת לגולשים במה להעלות את ספקותיהם ושאלותיהם בחסידות ברסלב ובהשקפה כללית. השאלות נשלחות דרך מערכת 'ברסלב סיטי' ללשכת הצדיק מיבנאל כ"ק מוהרא"ש שליט"א, אשר משיב לשאלות באופן אישי.

פרוייקט מיוחד זה ייתן מענה לכל הספקות של מתקרבים חדשים לדרכה של חסידות ברסלב, וכן לתלמידים ותיקים אשר מעוניינים לדעת את דעת הצדיק בנושאים שונים.


« לדף הקודם | לדף הבא » לשאלות האחרונות

600.
האם המעבר מבית ההורים לדירה מושכרת יעזור לי במציאת הזיווג?
אני בת שלושים ושתיים ועדיין לא נשואה. אני רוצה מאוד למצוא את הזיווג שלי ולהתחתן, אך מרגישה שמשהו מעכב לי את המזל. חשבתי להשכיר דירה לעצמי כדי שזה יפתח לי את המזל. האם הצדיק ממליץ לי לעשות את זה? האם זה יפתח לי את המזל? • להמשך »
599.
האם יש עוד מקורות לעניין השבועה כדי להישאר עם הצדיק בזה ובבא?
בעניין מה שכתוב בספר חיי מוהר"ן בסוף סימן ק"א להישבע בנקיטת חפץ שיבוא לצדיק בעלמא דקשוט ורבי נתן כותב שלא שמע זה מפי רבינו. האם ידוע לכבודו דברים נוספים בעניין זה והאם אכן צריכים להשבע כך? • להמשך »
598.
מגיל קטנות אני מרגיש נחות ומושפל, תמיד ביזו והשפילו אותי
מגיל קטנות אני מרגיש נחות ומושפל, תמיד ביזו אותי והשפילו אותי, והלבינו את פני ברבים הרבה פעמים. ואני הולך עם התחושה הזו עד כל החיים. למשל עכשיו היה אירוע גדול במקום עבודתי, שאני הייתי צריך להיות בתפקיד עיקרי שם, ולבסוף סידרו אותי ובכלל לא קראו לי. ונשארתי בחוץ מכל הסיפור שהיה ונשברתי • להמשך »
597.
עברו עלי ועל משפחתי כמה משברים ובגללם התרחקתי מהדת
בזמן האחרון עברו עלי ועל משפחתי כמה משברים ובגללם התרחקתי מהדת. איך אני אזכה לאמונה ולחזור למה שהייתי? • להמשך »
596.
לפני חודשיים עברתי אירוע מוחי קל, ומאז אני סובל כאבים עזים
לפני כחודשיים לא הרגשתי טוב יום אחד, ושלחו אותי לבית החולים, שם קבעו ואמרו לי שעברתי אירוע מוחי קל. מאז אני סובל כאבים עזים שלא מפסיקים כמעט בכל הגוף, בבטן, בעיניים, בידיים ובראש. אני לא מפסיק לבכות ולהתייסר. יש לי חרדות בנוגע לבריאותי ואני מפחד • להמשך »
595.
מאז שבניתי גג לכנסייה של נוצרים שום דבר לא מצליח לי בחיים
כבוד הרב אני בן שישים, ולפני אחת עשרה שנים התחלתי פרוייקט בנייה במתחם של כנסייה. במהלך העבודה קרס גג הכנסייה ולקחתי על עצמי לבנות מחדש את קומת הגג של הכנסייה. מאז כבר אחת עשרה שנים כל דבר שאני מתחיל מסתיים בכישלון מיידי! • להמשך »
594.
בעוד חודש אני אמורה ללדת, ויש לי פחדים שהתינוק יהיה לא בריא
ברוך ה' אני בהריון ועוד כחודש אני צריכה ללדת. יש לי כל הזמן פחדים שיצא לי תינוק לא בריא, למרות שהרופאים אמרו שהכל בסדר. אשמח מאוד אם הצדיק יכול להרגיע אותי ולהתפלל בעדי ללידה קלה עם תינוק בריא ושלם בעזרת ה' • להמשך »
593.
בכל מקום שאני גר קשה לי להסתדר ואני לא מוצא את עצמי
אני חי בדיכאון גדול כבר תקופה ארוכה ולא טוב לי. וזאת משום שבכל מקום שאני עובר לגור קשה לי מאד ולא מסתדר לי. אחרי תקופה קצרה אני רוצה לברוח משם. מאז החתונה שלי עברתי בחמש עיירות ובאף אחת לא מצאתי את עצמי. קשה לי מאד וזה משפיע על הבית ועל אשתי והילדים • להמשך »
592.
אני מנסה לשבור את תאוות האכילה, אך זה גורם לי חולשה גדולה
כרגע אני עובד על שבירת תאות אכילה, אך זה מאד קשה לי, כי זה גורם לי להיות חלש מאד, ואחרי זה קשה לי בעבודה, וכן בעבודת השם, וכן עם האשה והילדים, תוכלו לתת לי עצה מה לעשות? • להמשך »
591.
בכל פעם מבלבלים אותי ומחלישים את דעתי בעניין סדר דרך הלימוד
אני מאוד מבולבל. מצד אחד אתם והספרים שלכם זה כל החיות שלי. זכיתי לסיים את הש"ס כולו כבר פעמיים והכל בזכותכם, וכן חמש פעמים ששה סדרי משנה, וגם התחלתי את הזוהר התיקוני זוהר ואני נמצא כבר באמצע, הישגים שמעולם לא חלמתי, אבל בכל פעם בא אברך אחר ומבלבל אותי שלא זו הדרך • להמשך »
590.
בעלי לומד הרבה תורה, אך אינו מעניק לי מספיק תשומת לב
אני מאד שמחה שהתחתנתי עם בעלי שהוא בן תורה, ואני נהנית מאד לראות איך שהוא לומד ברוך ה', אבל כואב לי מאוד שהוא כמעט לא מדבר איתי. מצד אחד אני לא רוצה להפריע לו בלימוד, אבל הוא לא נותן לי תשומת לב וחסר לי שאנחנו לא יכולים לשבת קצת ביחד, לדבר ולפטפט. האם אני מבקשת דבר מוגזם? • להמשך »
589.
האם מותר לאשה בהריון ללכת לציון צדיק אף שעוברת בבית קברות?
האם מותר לאשה הרה להגיע לציונם של צדיקים הטמונים בבתי קברות, כאשר בדרך לציון הצדיק היא צריכה לעבור על פני קברים נוספים? • להמשך »
588.
מה הכוונה ש"על ידי סיפורי צדיקים זוכים לטהרת המחשבה"?
רבנו אומר בלקוטי מוהר"ן שעל ידי סיפורי צדיקים אפשר לזכות לטהרת המחשבה. אבל צריכים לדעת אילו סיפורים ומאילו צדיקים לספר. מה הכוונה? וכיצד אפשר לדעת איזה סיפורים לספר ואיזה לא? • להמשך »
587.
אני גרוש והכרתי גרושה, אני רוצה להתחתן אך היא מתמהמהת
מזה ארבעה חודשים אני יוצא עם ברסלבית גרושה אמא לשלושה ילדים. אני גרוש אבא לשני ילדים וטוב לנו מאוד ביחד. היא גרושה כבר שנתיים וחצי. אני מאוד מאוד אוהב אותה יותר מכול בחורה אחרת שהכרתי בחיי ומאוד רוצה להתחתן. הבעיה היא שיש לה קצת פחדים והיא רוצה להכיר אותי יותר ומורחת את הזמן • להמשך »
586.
בצעירותי ציערתי מאד את אמי האלמנה, איך אתקן זאת?
הצדיק כותב רבות על מעלת כיבוד אב ואם, ויש לי צער גדול מהעובדה שבצעירותי בעוונותי הרבים ציערתי רבות את אמי מורתי, מה גם שאמי היא אישה אלמנה, ואני יודעת שהקדוש ברוך הוא מאוד מקפיד על צער אישה אלמנה. הייתי צעירה וחסרת דעת וגם קושי היתמות שלי גרם לי להוציא את כאבי וזעמי על סביבתי • להמשך »
585.
רבינו אומר שצריכים להיזהר מ"מחשבות חיצוניות". מה הכוונה?
ראיתי בליקוטי מוהר"ן חלק א' תורה ל"ה סימן א' – שעל ידי חוכמות חיצוניות דהיינו מחשבות חיצוניות, זה קנה נעוץ בחוכמה ובכך מוריד מהקדושה וכן מביא מידות לא טובות. שאלתי היא מה זה נקרא מחשבות חיצוניות? האם זה מחשבות של יום יום בעסקי העולם? • להמשך »
584.
מכרנו את הבית ואנו מתלבטים היכן לגור, האם שייך לנו לגור ביבנאל?
אנחנו בעלי תשובה 18 ו-12 שנה, ואנו בסביבות גיל החמישים, נשואים כשנה וחצי נישואים שניים. מכרנו את הבית וכעת אנו מתלבטים היכן לגור. האם שייך לנו לגור ביבנאל? • להמשך »
583.
מה דעתו של הרב על תלמודי תורה בהם מלמדים מורות בכיתות א'-ב'?
אני מלמד בתלמוד תורה ובשנים האחרונות ישנה תופעה שהולכת ומתרחבת שמנהלי תלמודי תורה מעדיפים שמורות יילמדו בכיתה א' ואף בכיתה ב' בטענה שהמורות יודעות לתת יותר חמימות ותמיכה רגשית לתלמידים, במיוחד לתלמידי כיתה א' שהמעבר מגן שיש בו גננת למסגרת לימודית בתלמוד תורה מאוד קשה להם • להמשך »
582.
האם בגלל שאני נכשל בשמירת העיניים עלי להפסיק לעזור בקריאת התורה?
הייתי בתקופה של רוחניות טובה כולל תפילות במניין ועזרה בקריאת התורה בבית הכנסת אך בזמן האחרון יצרי מתגבר עלי, וגורם לי תאווה להסתכל בתמונות אסורות. האם זה נקרא צביעות? והאם עלי להפסיק לעזור בקריאה בבית הכנסת? • להמשך »
581.
אשתי מכסה את השיער עם סרט קטן, איך לגרום לה לכסות באופן מלא?
אשתי לא רוצה ללכת עם כיסוי ראש מלא, היא שמה סרט קטן שמכסה בקושי טפח. אני מנסה להסביר לה את חשיבות העניין, אך יש לה מחסום שהיא לא מצליחה להתגבר עליו. אני מבקש עצה והדרכה מהרב בעניין זה • להמשך »
580.
אני יוצאת עם מישהו שלא שולט על עצמו בשעת מריבה, מה לעשות?
אני יוצאת עם מישהו, וכשאנחנו רבים, הוא מתפרץ ונהיה עצבני ברמות שאי אפשר לתאר! מה אני צריכה לעשות? • להמשך »
579.
מה דעתו של הצדיק בנוגע לכדורי ריטאלין לילדים היפראקטיביים?
אני במקצועי מאבחן דידקטי ומתעסק בחינוך מיוחד. רציתי לדעת מה דעתו של הצדיק בנוגע לריטאלין עבור ילדים היפראקטיביים. ראיתי לאחרונה, כי אחד מהרבנים של ברסלב שכתב: "ריטאלין זה סמים ואין לקחת את זה, ובמקום זה המחנך וההורים צריכים להתפלל על הילד, ולחפש את הנקודות הטובות שלו" • להמשך »
578.
האם מותר לאשה בהריון לגלות לאחרים את מין העובר שבבטנה?
רציתי לשאול האם מותר לאשה בהריון לגלות לאנשים אחרים את מין העובר שבבטנה? ואם לא אז מדוע? אשמח לקבל ברכה מהרב ללידה קלה ותינוק בריא וצדיק עם שאר ילדיי • להמשך »
577.
במה עלינו להתחזק בימי "בין המצרים"?
במה עלינו להתחזק ביותר בימים שבין י"ז בתמוז ל-ט' באב שהם ימי "בין המצרים"? • להמשך »
576.
כל ימי עסקתי בריבית וגזל ועתה הבנתי שאין לי מחילה על כך, מה לעשות?
כל החיים עסקתי בריבית וגזל מחוסר ידיעה ואני מצר על כך מעומק ליבי. בזמן האחרון התקרבתי מאוד לשורשים ולערכים בעקבות ערוץ קודש מסויים, ומשם הבנתי שאין לי תקנה, כי אין סליחה וכפרה על גזל וריבית, ולאדם שגזל ועסק בריבית אין חלק בעולם הבא. בכל מקרה אני לא יודע מה לעשות ואין לי חשק לכלום בחיים • להמשך »
575.
האם עדיף ללמוד פרק משניות אחד בהבנה בכל יום, או לגרוס הרבה?
האם עדיף ללמוד פרק אחד משניות בהבנה ולחזור עליו בכל יום, או ללמוד הרבה פרקים בגירסא וללא הבנה? • להמשך »
574.
איך נוכל להחזיר לכבוד הרב על כל הטובות שעשה איתנו?
שמעתי מה שעבר על כבוד הרב, ורציתי לברך את הרב בבריאות איתנה לעבודתו יתברך ואוסיף בעזרת ה' להתפלל לשלומך. לשמח את הרב באתי, כמו שרבינו ז"ל כותב בספר המידות ערך צדיק: "המביא דורון לתלמיד חכם, כאילו מקריב ביכורים". במה אפשר להחזיר לכבוד הרב על כל הטובות שגמלת איתנו ולשמח את הרב??• להמשך »
573.
אנחנו רוצים לגור ביבנאל, אך איננו מוצאים שם דירה להשכרה
אנחנו מאד רוצים לגור ביבנאל ולהצטרף לקהילתכם, אך כבר תקופה שאנחנו מחפשים דירה להשכרה שם ולא מוצאים. בנוסף אלינו יש עוד כמה משפחות חברים שלנו שגם רוצים לגור שם אך לא מוצאים דירה. מה אפשר לעשות? • להמשך »
572.
קודם שהתקרבתי לברסלב הייתי בחב"ד, האם להמשיך בלימוד התניא?
קודם שהתקרבתי אל ברסלב הייתי בחב"ד ולמדתי הרבה תניא, האם להמשיך בלימוד הזה, או להפסיק? האם זה מסתדר ללמוד את ספרי ברסלב וספרי חב"ד ביחד? • להמשך »
571.
מצד אחד רצוני להיות צדיק גדול, ומצד שני בוערת בי תאוות הניאוף
אני בחור צעיר שבוערת בי מדורת אש של תאוות הניאוף. מצד אחד אני רוצה להיות צדיק גדול מאד, ומצד שני בוערת בי מדורה עצומה של תאוות ניאוף. מה הצדיק מייעץ לי לעשות? • להמשך »
570.
קשה לי מאוד שבעלי נוסע לאומן כל שנה, אולי אפשר שהשנה ישאר בבית?
כל שנה בעלי נוסע לאומן, וזה כל כך קשה לי, אני צריכה כל שנה להישאר עם הילדים לבד, ולמצוא סידור, וזה לא קל. היה נחמד שנסע פעם פעמיים, אבל כל שנה? אני לא מסוגלת. אולי תכתבו לו שהשנה לא יסע? בעלי יסכים לקבל כל מה שתאמרו לו • להמשך »
569.
בן זוגי התגרש מאשתו בגללי, האם זה בסדר שנתחתן?
כשהייתי עוד ילדה צעירה בגיל ארבע עשרה, היה לי שכן אברך צעיר נשוי עם שלושה ילדים. בהתחלה היינו מדברים פה ושם, ולאט לאט הוא פיתה אותי אליו, ופיתחנו קשר בלי שאשתו ידעה. מאז אנחנו ביחד, אחרי כמה זמן הכל נודע לאשתו והם התגרשו והיה בלאגן גדול. אנחנו חיים מאז כמעין בעל ואשה. האם זה בסדר שנתחתן? • להמשך »
568.
בקרוב אהיה בן שלושים ואחת, מה עלי לעשות כדי להתחתן?
בעוד כמה חודשים אהיה בן שלושים ואחת. אני גרוש למעלה מחמש שנים, מה עלי לעשות כדי להתחתן? • להמשך »
567.
התרגלתי להלוות כספים ולחיות במינוס, איך יוצאים מזה?
התרגלתי להלוות כסף, לחיות במינוס, לשלם בתשלומים, ואחרי זה אין לי מושג מאיפה לשלם, מה לעשות? איך יוצאים מההרגל הרע הזה? • להמשך »
566.
ביליתי הרבה בחיי ועשיתי המון שטויות, איך אחזור בתשובה?
עובר עלי כרגע תסכול גדול בחיים, עברתי ילדות מאד קשה, יצאתי לבילויים, הייתי רגילה לקלל הרבה, עשיתי הרבה שטויות שבושתי מלכתוב אותם. עכשיו אני רוצה לחזור בתשובה, ואני לא יודעת איך?! אני בדכאון גדול מאד, בבקשה תן לי עצה איך לצאת מכל זה • להמשך »
565.
מה ההבדל בין שיטת החסידות לבין שיטת המוסר, ואיך הן התחילו?
אני פרופסר באוניברסיטה, אני מחיה את עצמי מספריכם, ובפרט מהשאלות ותשובות. אעיז לשאול מה ההפרש בין שיטת החסידות לבין שיטת המוסר? ואיך זה התחיל? • להמשך »
564.
אני לא מצליח להחזיק בעבודה קבועה וזה מתסכל אותי
אני בן 34, נשוי כשנה, למדתי תואר ראשון במדעי הרוח, אך לא מצאתי בזה עבודה, לכן טסתי לארצות הברית וגם שם לא הסתדרתי עם עבודה. חזרתי לארץ, וכן חזרתי בתשובה והתחתנתי. התחלתי לעבוד בבנק, הייתי מרוצה וכעת פיטרו אותי. אני עדיין לא מצליח להחזיק בעבודה קבועה וזה מאד מתסכל • להמשך »
563.
הכרתי מישהי ואני רוצה להקים בית, אך אין לי פרנסה מסודרת
הכרתי מישהי ואני רוצה להקים בית, אך הבעיה היא שקשה לי לעבוד בגלל שיש לי קשיי ריכוז, ואני לא יודע איך להביא פרנסה. כנראה שאני מסוגל לעבוד רק בעבודות שנחשבות 'בזויות' כמו ניקיון וחלוקת פליירים • להמשך »
562.
אשתי אמורה ללדת בדיוק בראש השנה, האם לנסוע לאומן?
אשתי בהריון וזה ההריון הראשון שלנו. היא אמורה ללדת בדיוק בתקופת ראש השנה. הייתי באומן כבר פעמיים ואני לא יודע מה לעשות, האם לנסוע לאומן או לא לנסוע? אם היא תלד, אני לא יהיה בלידה שלה? • להמשך »
561.
כל הזמן יש לי את ההרגשה שמה שאני עושה ברוחניות זה לא מספיק
אני בן 51, גרוש, ומזה כמה שנים מנסה להתחזק. התחלתי לשמור שבת לפני שלושה חודשים, ואני קורא הרבה בספרי רבינו וגם לומד הלכות כמעט מידי יום. אולם אני לא מתפלל את שלושת התפילות בכל יום. אני עובד וברוך השם הכל בסדר, רק כל הזמן יש לי את ההרגשה שמה שאני עושה ברוחניות זה לא מספיק • להמשך »
560.
משפחתי לחצה עלי להשתדך עם בחור שלא רציתי ועכשיו אני מתחרטת
נקלעתי בבעיה רצינית, כפאו עלי להשתדך עם איזה בחור שממש מהרגע הראשון לא הייתה לי משיכה אליו, וגם סלידה גדולה, אך כל המשפחה המליצו טוב בעדו, וממש לחצו אותו עלי, ועכשיו אני מאד מתחרטת, איך אני יוצאת מזה? • להמשך »
559.
אנחנו רוצים שהצדיק יתן שם לביתנו שנולדה
נולד לנו בת במזל טוב וזה כבר שבועיים מאז היא נולדה, ועדיין אין נתנו לה שם כי אנחנו מחכים שאתם תתנו את השם, ואנחנו לא מצליחים לתפוס אתכם, אבל לא ניתן שם בלעדכם. אולי בכל זאת תוכלו לענות לנו איזה שם לקרוא אותה • להמשך »
558.
אני מנהל תלמוד תורה. כיצד לשלב לימוד עיון ובקיאות אצל התלמידים?
אני מנהל תלמוד תורה, רצוני לדעת את דעתכם בעניין מלמד שמתחיל ללמוד עם תלמידים גמרא, איך צריך להיות הלימוד, בעיון? וכן אם אפשר שתסבירו לי איך ובאיזה גיל צריכים להרגיל את התלמידים בגירסא?• להמשך »
557.
כשהייתי בגיל עשר התעללו בי מינית, ועד עכשיו אני שבור לגמרי
אני מתבייש לכתוב לכם, אבל אני מרגיש שאני כבר לא יכול יותר, כשהייתי ילד בן עשר אברך התעלל בי מינית ומאז אני שבור לגמרי, נמצא בדכאון פנימי ומיואש מחיי, אני לא יודע איך לטפל בעצמי, אני כבר בן עשרים ושתיים ואני מפחד להתחתן, כי איך אני ארגיש אחרי חתונה? • להמשך »
556.
יש לי בעיות בשלום בית ומאלצים אותי להתגרש
יש לי בעיה בשלום בית, אני לא יודע מה עושים. כמה גורמים שאני בקשר איתם ממש מאלצים אותי להתגרש, ואומרים לי שאין שום תקווה לנישואין הללו, מה אתם ממליצים לי לעשות? • להמשך »
555.
הכרתי בחורה שמוכנה להתחתן איתי רק אם תמליצו עלי
אתם מכירים אותי, הייתי אצלכם כבר כמה פעמים. צריכה לבוא אליכם בנו-יורק בחורה בשם ..., אני מבקש מהצדיק שימליץ עלי לפניה, כי אנחנו בקשר כבר כמה חודשים והיא אומרת שהיא לא עושה שום צעד בלי שאתם תגידו. תרחמו עלי, אני יתום מאב, הגעתי כבר לגיל עשרים וחמש • להמשך »
554.
ביתנו צריכה חינוך מיוחד, אך המוסד שהציעו לנו לא כל כך לרוחנו
יש לי בת שמתקשה בלימודים וממליצים לנו להעביר אותה לחינוך מיוחד, אבל יש בעיה שהמוסד של החינוך מיוחד לא כל כך מתאים לרוחנו (לא כל כך היימיש ופארצייטיש). מצד אחד תהיה תועלת בהתקדמות בלימודים ומצד שני אולי זה יזיק ליהדות • להמשך »
553.
כבר הרבה שנים אני סובל ממתחים, איך יוצאים מזה?
אני סובל כבר הרבה שנים ממתחים. איך אני יכול כבר לצאת מזה? מה עלי לעשות? • להמשך »
552.
האם גם מי שישן כל ראש השנה באומן קיבל את התיקון מרבנו ז"ל?
האם אמרתם פעם שאם מישהו הגיע לאומן והיה עצל, וכל ראש השנה ישן במיטה, אך אמר תיקון הכללי ונתן צדקה בערב החג בציון, זכה לכל התיקונים שמקבלים אלו שבאו אל הצדיק בראש השנה? • להמשך »
551.
אני אלמן, ואף אחד מהילדים שלי לא מתקשר להתעניין בשלומי
יש לי שבעה ילדים, נשארתי אלמן מאשתי זה שלוש שנים. אני ואשתי מסרנו את נפשינו כל השנים לחינוך ילדינו, ועכשיו כשאני לבד וגלמוד, יכולים לעבור שבועות שאף אחד מהילדים לא יטריח אפילו להרים טלפון ולצלצל אלי לשאול איך אני מרגיש, ומה קורה איתי • להמשך »

« לדף הקודם | לדף הבא » לשאלות האחרונות

גם אתם רוצים לכתוב לצדיק שאלות בהשקפה ובהנהגה? עכשיו ההזדמנות הנדירה אפשרית!

מלאו בטופס 'צור קשר' את השאלה שלכם. מערכת 'ברסלב סיטי' תעבור על השאלות ותעביר ללשכתו של הצדיק. יש לציין שרק שאלות ב"השקפה והנהגה" יועברו. בקשות לברכה וכדו' ניתן לשלוח דרך טופס 'ברכה מהצדיק'.

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup