ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חדש בספריית האתר - ל' תשרי תשע"ד
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חדש בספריית האתר - ל' תשרי תשע"ד

ספריית האתר עודכנה: שני חלקים חדשים בסדרה הנפלאה של אשר בנח"ל ו-10 קונטרסים חדשים • בנוסף הוספנו ספר חדש באידיש • ניתן להוריד ולהדפיס את הכל חינם • כנסו להתחזק

ל' תשרי תשע"ד , 04/10/2013


ספרים

אשר בנחל חלק קט"ו
קובץ מכתבים ושאלות ותשובות אשר בנחל הנובע מקור חכמה יסודתם, ענינים נוראים ונפלאים, עצות יקרות, התחזקות והתעוררות להתקרב אל השם יתברך בכל דרגה ודרגה מכל מקום שהוא, יהיה מי שיהיה. 
אשר בנחל חלק קט"ז
קובץ מכתבים ושאלות ותשובות אשר בנחל הנובע מקור חכמה יסודתם, ענינים נוראים ונפלאים, עצות יקרות, התחזקות והתעוררות להתקרב אל השם יתברך בכל דרגה ודרגה מכל מקום שהוא, יהיה מי שיהיה.

קונטרסים


קונטרס כדאי להתחזק
יחזק ויעודד וישמח את כל אלו שנפלו בעיני עצמם, ומתיאשים מחייהם, ונופל עליהם עצבות ודיכאון. ויפיח בהם רוח חיים חדשה, ויורה להם דרך קלה איך להמשיך על עצמם מוחין קדושים להיות דבוקים בו יתברך.

קונטרס תסבול ותנצח
יחזק ויאמץ את האדם, שיקנה לעצמו את מדת הסבלנות, ויורה לו דרך קלה איך לזכות אל המדה היקרה הזו, הכוללת בה כל המדות צהטובות ביותר.

קונטרס צוחק אחרון
יחדיר באדם שמחה אמתית, שתמיד יהיה שש ושמח, וישמח את אחרים, כי לבסוף צריכים לצאת מזה העולם, ואשרי מי שיוצא מזה העולם בצחוק ובשמחה, מחמת שהיה באמונה כל ימי חייו.

קונטרס הבחירה חופשית
יעורר ויחזק את כל בר ישראל לבחור בטוב, ולחזור בתשובה שלמה אליו יתברך, ועל-ידי-זה ימשיך על עצמו אור וזיו וחיות ודבקות אלקית.

קונטרס הסבלנות מנצחת
בו תבאר מעלת האדם המתחזק במדת הסבלנות, שאז נכון לבו יהיה בטוח שינצח בגשמיות וברוחניות. ויחזק ויעודד וידריך את כל אדם להגיע אל המדה היקרה של סבלנות, אשר בה כלולות כבר כל המידות הטובות.

קונטרס צרות לבבי
יגלה עצות איך לצאת מכל הצרות שעוברות על בני אדם בזה העולם העובר, ויורה להם דרך קלה ונעימה איך להפוך את כל המרירות למציקות והחושך לאור גדול; אשרי השם אל לבו דברים אלו, וחוקקן היטב בתוך תוכו, שאז יעבור את זה העולם בשלום.

קונטרס תפסיקו להתאכזב
יגלה עצות נפלאות לאדם, איך לא להשבר משום דבר שבעולם, רק להיות דבוק תמיד בו יתברך, ושום דבר לא יוכל להרחיקו ממנו יתברך.

קונטרס עצות טובות
יגלה עצות נוראות ונפלאות לאדם, איך לעבור את זה העולם בשלום, ויזכה לחזור אליו יתברך בלב זך ונקי כפים.

קונטרס חינוך אמיתי
יגלה איך לחנך את ילדיו בחינוך טוב, בחינוך אמיתי, ויצליח בזה עם ילדיו, ויגדלו בריאים בנפשם ובשכלם, וימצאו חן בעיני כל, ויצליחו כל ימי חייהם.

קונטרס דמיון ומציאות
יחזק ויאמץ את כל בר ישראל, שימשיך עצמו תמיד אליו יתברך, ויחיה עם המציאות, ויתרחק מהדמיון ההורס את האדם לגמרי.

ספרים בשפות נוספות


דער קוואל פון תורה
שיינע וואונדערליכע שיעורים, געזאגט געווארן דורך כבוד קדשת הרב הצדיק מוהרא"ש שליט"א אריינצוברענגען אין אונז די ריינע און קלארע אמונה אין באשעפער, ווי אויך עצות און התחזקות ווי אזוי אדורך צו גיין דעם לעבן בשלום


לספריה »


3 תגובות

  • 1.
  • הקונטרסים לא נפתחים
   מאת: סול
  • 2.
  • מאת: משה
   די קוואל פון תורה באידיש איז זייער שיין מען זעהט אז עס ליגט אין דעם אסאך ארבעט. תודה
  • 3.
  • תודה! עכשיו הכל בסדר
   מאת: סול
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup