ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חדש בספריית האתר - כ"ו אב תשע"ג
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חדש בספריית האתר - כ"ו אב תשע"ג

ספריית האתר עודכנה: החלק השלישי בסדרת דרשות מוהרא"ש ו-9 קונטרסים חדשים • בנוסף הוספנו קונטרס חדש באידיש • ניתן להוריד ולהדפיס את הכל חינם • כנסו להתחזק

כ"ו אב תשע"ג, 02/08/2013


ספרים

דרשות מוהרא"ש חלק ג'
חידושים ודיבורים נוראים ונפלאים, דרכים ונתיבות חדשות בעבודת השם יתברך, התחזקות והתעוררות, להלהיב את לבב כל בר ישראל אליו יתברך, אשר דרוש דרש מדי שבוע בשבוע לפני קהל ועדה איש האשכולות שהכל תלוי בו וכו' רא"ש חבורתינו חסידי ברסלב כ"ק מוהרא"ש שליט"א, על פי סדר התורות מהספר הקדוש והנורא ליקוטי מוהר"ן.

קונטרסים


קונטרס כי תבוא לאומן
יגלה נפלאות ממעלת הזוכה לבוא אל ציון רבנו ז"ל לראש השנה, ואת גודל התיקונים שמקבלים שם, ואשרי מי שמנצל את הזמן היקר הזה ואת שהותו שם.

קונטרס אהבת ישראל
יגלה ויפרסם את מעלת האוהב את כלל נשמות ישראל, ויבאר גנות החטא והעון החמור ביותא, שהוא שנאת חינם - לשנוא את בר ישראל, שבזה הוא שונא את הקדוש ברוך הוא, רחמנא לצלן; אשרי מי שמתחזק באהבת ישראל ואוהב את כולם.

קונטרס רק תתחזק
יעודד ויאמץ, יחזק וישמח את כל השבורים, הירודים והנפולים בדעתם, ויכניס בהם תקוה טובה איך לצאת מהחושך, היאוש והדכאון שנקלעו אליהם מצד עוונותיהם וצרותיהם מבית ומבחוץ, ויגלה להם עצות איך להחזיק מעמד ולא להשבר משום דבר בעולם.

קונטרס הצלת נפשות
יחזק ויעודד את בת ישראל, שלא תתיאש ולא תחשוב מחשבות של התאבדות, ויכניס בה בטחון עצמי, שלא תצטרך לשום תשומת לב מאף אחד, וידביק אותה אליו יתברך.

קונטרס חיים משותפים
יחזק וישמח זוגות צעירים, ויורה להם דרך ועצות ישרות איך לחיות יחד באהבה ובהבנה הדדית, ולא יבואו, חס ושלום, לידי גרושין.

קונטרס מעלת התפילה
יגלה נוראות נפלאות ממעלת הזוכה להתפלל אליו יתברך, ולבקש ולהתחנן מלפניו יתברך כל מה שהוא צריך, שאז נכון לבו יהיה בטוח שלא יזוז משם עד שיקבל מה שצריך, ויושע בישועה נצחית.

קונטרס אתה עשר
יחזק ויעודד וישמח את כל בר ישראל, שיהיה תמיד בשמחה, ויגלה לו, שיש בו כוחות עצומים, ויכניס בו בטחון עצמי, ויאיר בו אור השכינה.

קונטרס עולם חסד
יגלה מעלת מדת החסד שאחד עושה עם עצמו ועם זולתו, עם אשתו, עם ילדיו ועם משפחתו, וירבה לדבר ולגלות אשר רק על מדת החסד עומד ומתקים כל העולם כולו, וכפי שאדם עושה חסד עם זולתו, כמו כן עושים עמו חסד מלמעלה.

קונטרס הטוב משתלם
בו תבואר מעלת מדת הטוב, שאדם הולך תמיד בדרך טובה, הן עם עצמו, הן עם זולתו והן בביתו, אשר על ידי זה יתברך מפי אל עליון, ויומשך עליו הטוב הגנוז שבכל העולמות.


קונטרסים בשפות נוספות


קונטרס באידיש - א אידישע שטוב
וואס דאס איז א וואונדערליכע שיעור, געזאגט געווארן דורך כבוד קדושת הרב הצדיק מוהרא"ש שליט"א אריינצוברענגען אין אונז די ריינע און קלארע אמונה אין באשעפער, ווי אויך עצות און התחזקות וויאזוי אדורך צו גיין דעם לעבן בשלום. פרשת תרומה תשע''ג


לספריה »

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup