ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חדש בספריית האתר - י"ב אב תשע"ג
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חדש בספריית האתר - י"ב אב תשע"ג

ספריית האתר עודכנה: 2 ספרי 'אשר בנחל' חדשים, כרך אחד של ליקוטי הלכות ו-8 קונטרסים חדשים • ניתן להוריד ולהדפיס את הכל חינם • כנסו להתחזק

י"ב אב תשע"ג, 19/07/2013


ספרים

ליקוטי הלכות אורח חיים חלק ה'
מוסד על התגלות נפלאות חידושי תורתו של אדמו"ר רבנו נחמן אור האורות, זכר צדיק וקדוש לברכה. עליהם יסדתי אימרותי על פי פקודתו ז"ל, לבאר ולחדש בכל הלכה והלכה מכל ארבעה חלקי השולחן ערוך, למצוא סמך ועניין וטעם בכל הלכה והלכה בדרך חכמת האמת, בדרך חכמה ומוסר השכל ועצות נפלאות ונוראות והתחזקות עצום ונשגב עד אין סוף ואין תכלית, שיתחזק כל אדם להתקרב להשם יתברך בכל דרגה ודרגה מכל מקום שהוא, יהיה מי שיהיה, וכולם מיוסדים על אדני פז, על פי ההקדמות שקיבלתי ממנו ז"ל, מפיו ומפי כתביו הקדושים, הלוא המה כתובים בספריו הקדושים אשר כבר נתפשטו בישראל, אשרי שיאחז בהם לעולם לא ימוט עדי יבנה חרבות אריאל, כעת יאמר ליעקב ולישראל מה פעל אל.

אשר בנחל חלק קי"ד
קובץ מכתבים ושאלות ותשובות אשר בנחל הנובע מקור חכמה יסודתם, ענינים נוראים ונפלאים, עצות יקרות, התחזקות והתעוררות להתקרב אל השם יתברך בכל דרגה ודרגה מכל מקום שהוא, יהיה מי שיהיה

אשר בנחל חלק קי"ג
קובץ מכתבים ושאלות ותשובות אשר בנחל הנובע מקור חכמה יסודתם, ענינים נוראים ונפלאים, עצות יקרות, התחזקות והתעוררות להתקרב אל השם יתברך בכל דרגה ודרגה מכל מקום שהוא, יהיה מי שיהיה

קונטרסים


קונטרס דבר פתוח
יגלה ממעלת קדושת הדיבור, ואיך צריכים להישמר מלצער בני אדם על ידי דיבורים רעים, לשון הרע ורכילות, ומחלוקת, ויעורר את האדם שיהיה פתוח לגבי חברו, ולא ידבר מאחורי גבו דברים כנגדו, כי הקדוש ברוך הוא שונא מי שמדבר אחד בפה ואחד בלב.

קונטרס זוג מאושר
יגלה עצות והנהגות ישרות איך להיות זוג המאושר ביותר בחיים, ויהיה להם שלום בית אמיתי, ועל ידי זה תשרה השכינה בינינם תמיד.

קונטרס זמן יקר
יבאר כי הזמן יקר, וחבל לאבד אותו, ובשום כסף אין יכולים לקנות זמן שאבד, ואדם דואג על איבוד ממונו, ואינו דואג על איבוד ימיו, דמיו חוזרים אבל ימיו אינם חוזרים, על כן ישמור מאוד על הזמן היקר.

קונטרס תהיה אמיץ
יחזק ויאמץ את הנפולים והשבורים והרצוצים מרוב צרותיהם, ויכניס בהם רוח תקוה, ויפיח בהם רוח חיים להחיות עצמם ולא להשבר משום דבר שבעולם.

קונטרס כדאי לחיות
יכניס תקוה ושמחה בלב האדם, ויורה לו דרך קלה איך לעבור את זה העולם בקלות ובלי דאגות, ולא לשכוח ממנו יתברך כרגע, אשרי מי שיאחז בזה!

קונטרס תשכח מזה
יורה דרך נכונה לבר ישראל איך לשוב בתשובה שלמה אליו יתברך, ולשכוח את כל העבר שלו, ולעשות בכל פעם התחלה חדשה, ועל ידי זה יאיר עליו אור נורא ונפלא מאוד.

קונטרס אל תהיה בלחץ
יחזק ויאמץ ויעודד את כל בר ישראל, שלא ילחיץ את עצמו, וישמור עצמו מהמידה המגונה של כעס וקפידות, ולא יכנס בעצבים, שאז דיקא יזכה להיות כלי להמשיך את השכינה הקדושה בעולם.

קונטרס צא מהמתח
יגלה עצות לאדם איך לצאת מהמתח שבו נמצא, וישחרר את עצביו, כדי שיהיה רגוע בחייו, ויורה לו דרך קלה ונעימה לבוא אל התכלית שבעבורה צריכות להיות שאיפותיו בחיים.


לספריה »

מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup